Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rock Trendy w Pszowie powrócił po trzech latach. Zobaczcie jak było! [ZDJĘCIA]

W sobotę na deskach pszowskiego MOK-u odbył się festiwal Rock Trendy, który wrócił po 3-letniej przerwie. Na scenie zagrali: DPSA, RiseuP, Łzy oraz gwiazda wieczoru Illusion. Festiwalowy koncert miał zwrócić uwagę na problem hejtu w Internecie. ZOBACZ ZDJĘCIA!

Rock Trendy w Pszowie powrócił po trzech latach. Zobaczcie jak było! [ZDJĘCIA]
Selfie z przekazem podczas ROCK TRENDY w pszowskim MOK-u. Fot: Z.Harazim

Rock Trendy w Pszowie powrócił po trzech latach. Zobaczcie jak było! [ZDJĘCIA]

Festiwal pod hasłem "STOP przemocy w Internecie. STOP hejtowi" sprowadził do MOK-u ponad 200 fanatyków ciężkiego grania. Najpierw na scenie pojawił się zespół RiseuP, którego muzyczny skład to głównie artyści z Pszowa. 

Zespół DPSA wystąpił jako drugi support i rozgrzewał publikę przed gwiazdą wieczoru, jaką niewątpliwie był zespół Illusion obchodzący swoje trzydziestolecie. Pomiędzy supportami, a tegorocznym liderem, wystąpił równie zespół Łzy, znany wszystkim fanom rocka. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
right 27.11.2022 13:43

Na koncert "Stop hejtowi w internecie" zapraszacie Tomasza Lipnickiego, który jest jednym z największych hejterów. To jeden z mnóstwa jego wpisów:
"Kaczyński przeminie jak śmierdzący piard. Głowy do góry!"
Brawo wy!