Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczennice rydułtowskiego technikum w wyjątkowej sesji [ZDJĘCIA]

W Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach we wrześniu tego roku uruchomiono nowy kierunek – technik stylista. Uczennice wzięły udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której wykorzystano prace dyplomowe Moniki Malgrab, projektantki mody i absolwentki rydułtowskiej szkoły.

Uczennice rydułtowskiego technikum w wyjątkowej sesji [ZDJĘCIA]
Wyjątkowa sesja odbyła się w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Rydułtowach. fot. Jagoda Barteczko

Uczennice rydułtowskiego technikum w wyjątkowej sesji [ZDJĘCIA]

Zadaniem przyszłych projektantek było przygotowanie własnej stylizacji – fryzury, makijażu, ubrania czy biżuterii oraz aranżacji do zdjęć. Obecnie przygotowują pokaz mody i planują kolejne działania. W przygotowaniu stylizacji pomogła również Zofia Pomiotło (Sofi Fashion)

Technik stylista to kierunek, gdzie zawodu uczą się przyszli projektanci mody, styliści, organizatorzy pokazów mody, konstruktorzy odzieży, dziennikarze modowi czy fotografowie mody i kostiumografowie. Zdjęcia w wyjątkowej sesji w Rydułtowach wykonała Jagoda Barteczko.

Wspólne zdjęcie uczennic wraz z projektantką Zofią Pomiotło oraz dyrektor szkoły Mirelą Szymczak. fot. J. Barteczko

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Wilk_z_Lasu (89.64. * .0) 23.11.2022 20:32
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

A tak myślałem co się z tymi nastolatkami z naszego miasta stało, cała Sobota Niedziela cisza w miasteczku żadnych imprez, żadnego wycia do księżyca o trzeciej nad ranem, aż się martwiłem, a tu różki spiłowały, piwa i epapieroski schowały i pokaz mody zrobiły w aureolkach na główkach :D