Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs na świąteczną kartkę w Wodzisławiu Śląskim

Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało konkurs plastyczny dla dzieci w wieku od pięciu do dwunastu lat.

Konkurs na świąteczną kartkę w Wodzisławiu Śląskim
Wodzisławski urząd zachęca do udziału w konkursie foto podlglądowe www.pexels.com/Anastasia Shuraeva

- Aby wziąć udział w konkursie, należy wykonać dowolną techniką płaską kartkę świąteczną, w maksymalnym formacie A-4 (rysunek, grafika, kolaż, wyklejanka itp.) i wraz z kartą zgłoszeniową dostarczyć do WCK do piątku, 16 grudnia 2022 r. Pracę konkursową należy wrzucić do świątecznej skrzynki pocztowej, znajdującej się przy wejściu głównym do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Skrzynka będzie dostępna w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:00. Najlepsze prace zostaną nagrodzone upominkami. Liczy się pomysł i estetyka wykonania. Zwycięzców poznamy 19 grudnia. Laureaci konkursu o wygranej i sposobie odebrania nagród poinformowani zostaną telefonicznie lub mailowo. Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem i wypełnić kartę zgłoszeniową - czytamy na stronie wodzisławskiego Urzędu Miasta.

Więcej informacji TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].