Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębie ma swoją Mundialową Strefę Kibica! Byliście już? [ZDJĘCIA]

Mundialowa Strefa Kibica pojawiła się przed Kinem Centrum, na Placu WOŚP. Na otwarciu Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej w Katarze pojawili się w niej pierwsi kibice. 

Jastrzębie ma swoją Mundialową Strefę Kibica! Byliście już? [ZDJĘCIA]

Na Placu WOŚP pojawił się wielki, biały namiot. To Mundialowa Strefa Kibica

Choć pogoda nie rozpieszcza, bo za oknem mróz, pierwsi kibice pojawili się w jastrzębskiej Strefie Kibica na otwarciu Mistrzostw i na pierwszym meczu. Ze Strefy można korzystać od 20 listopada w godzinach od 13.00 do 22.00. Przestrzeń funkcjonować będzie na czas udziału reprezentacji Polski w mistrzostwach. 

Na miejscu czekają stoliki, ławki, piwo oraz coś na ciepło, np. kiełbaska z grila. Mecze wyświetlane są na dużym ekranie. Wejście do Strefy jest darmowe.

Podczas Mistrzostw Świata 2022 zobaczymy 3 jastrzębian, wychowanków szkółki piłkarskiej MOSiR. W kadrze znaleźli się Kamil Glik, Michał Skóraś i Szymon Żurkowski.

Zobacz, jak wygląda jastrzębska Strefa Kibica

7 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 22.11.2022 07:36

A obok wspomnanego pana Marka siedzą pan Jurczak (dyrektor MOK) i pan Szelong (v-ce dyrektor MOSiR).

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 22.11.2022 06:28

A że tak jeszcze na marginesie tylko zapytam, czy strefa kibica i cała ta otoczka około sportowa ZAWSZE musi być kojarzona z alkoholem? Chociaż według jednego ze znamienitych rodaków, niejakiego Ferdka Kiepskiego, piwo wszak to nie alkohol...

~POdPiSstop (89.64. * .222) 22.11.2022 04:53

"wszytko ugotowane w jednym garnku" oni wiedzą o co chodzi

~Dno_kompletne (91.195. * .173) 21.11.2022 15:48

Widać ogromne zainteresowanie i brak wolnych miejsc , zapomieliście dodać że jeden z "wychowanków szkółki" patologicznej jest skazany prawomocnym wyrokiem za pobicie.

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 21.11.2022 13:45

Nie ktoś zarobił, tylko pan Marek, pracownik MOK-u zresztą, którego działaność firmy podobno w żaden sposób nie powoduje konfliktu interesów z jego pracodawcą, czyli MOK-iem. Dziwne. Poza tym to dokładnie on bryluje na jednym ze zdjęć obok dwóch innych panów. Pan Marek to ten w okularach z wysokim czołem.

~To_sem_ja (37.248. * .81) 21.11.2022 13:37

Wynajem namiotu kosztuje. Ktoś zarobił...
Może do tego namiotu przeniesiemy obrady rady miasta (a kibice do wygodnych i ciepłych pomieszczeń)? Może wtedy mtoś pojmie swoją głupotę...
Jest np. hala Omega itd. ale poco tu się produkować...?

~Anka_Pisanka (80.188. * .23) 21.11.2022 12:40

Długo by o tym pisać, ale po co? Dlatego ujmę to tak: żenujące.