Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Brutalne Pieszczoty wygrywają rybnickiego Ryjka [ZDJĘCIA]

Projekt kabaretowy "Brutalne pieszczony" złożony z członków kabaretu Ani Mru Mru i Łowcy.B Wygrał 26 Rybnicką Jesień Kabaretową Ryjek 2022.

Brutalne Pieszczoty wygrywają rybnickiego Ryjka [ZDJĘCIA]
Projekt "Brutalne pieszczoty" w skeczu "Żniwa", którego akcja rozgrywa się w Międzyzdrojach

Kabareciarze zdobyli trzy złote koryta - nagrodę kabaretów, nagrodę publiczności oraz nagrodę tajnego jurora, którym w tym roku był Ireneusz Krosny.

Skecze podczas konkursu głównego były premierowe. Wybrane zaprezentuje telewizja Polsat.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~CzarekKot (78.11. * .224) 28.11.2022 17:47

Trafili w samo sedno.

~Polak (89.64. * .134) 27.11.2022 23:44
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu