Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Cantemus” w Wodzisławiu Śląskim

Zuzanna Skrzyszowska wyśpiewała Grand Prix XIV Powiatowego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej „Cantemus”. Konkurs organizowany jest we współpracy Branżowej Szkoły I stopnia w Radlinie z I Liceum Ogólnokształcącym im. 14 Pułku Powstańców Śląskich w Wodzisławiu Śląskim. 

XIV Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej „Cantemus” w Wodzisławiu Śląskim
Uczniowie szkół średnich zaprezentowali na scenie 21 utworów fot. Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim

- Do tegorocznej edycji wydarzenia zgłoszono 21 utworów. Wykonali je uczniowie szkół średnich powiatu wodzisławskiego. Uczniowie szkół średnich zaprezentowali na scenie 21 utworów. Jury, któremu przewodniczył ks. Mirosław Dubiel, przyznało główną nagrodę Zuzannie Skrzyszowskiej. Uczennica klasy maturalnej I LO im. 14 Pułku Powstańców Śląskich wystąpiła z utworem If I Ain’t Hot You - czytamy na stronie Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim

Na podium uplasowali się:

1 miejsce – Karol Konsek, za wykonanie w języku niemieckim utworu Du bits nicht allein.

2 miejsce – Zuzanna Płaczek, za wykonanie w języku angielskim utworu Easy On Me.

3 miejsce – zespół w składzie: Oliwia Hudek, Karol Kubica i Marek Żymełka, za wykonanie w języku angielskim utworu Impossible.

Więcej informacji oraz zdjęcia z imprezy znajdziemy TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~uczeń (87.101. * .196) 18.11.2022 12:12

Dlaczego w artykule brakuje informacji o szkołach z których pochodzą zwycięzcy?
Czyżby wszyscy nagrodzeni reprezentowali szkołę organizatora?