Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Gminny dzień seniora odbył się w Czerwionce-Leszczynach

W Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach odbył się „Gminny Dzień Seniora”.

Gminny dzień seniora odbył się w Czerwionce-Leszczynach
Gminny Dzień Seniora to tradycyjne święto, które celem jest uczcić ludzi starszych fot. www.czerwionka-leszczyny.pl

Podczas imprezy zostały wręczone pamiątkowe Medale 60-lecia nadania praw miejskich Czerwionce i Leszczynom. Wyjątkowym wyróżnieniem uhonorowano najstarszą mieszkankę Gminy i Miasta 109-letnią Annę Gawłowską oraz jej córkę Urszulę. Medale otrzymali także: Józef Bochenek, Zofia Burzyk, Eugeniusz Szymik, Jerzy Wystemp, Dom Pogodnej Starości im. św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Bełku oraz Seniorzy z Zameczku.

- Gminny Dzień Seniora to tradycyjne już święto, podczas którego spotykamy się, aby uczcić ludzi starszych, a więc tych, którym należy się szacunek i wdzięczność za bezinteresowną miłość i mądrość, jakimi obdarowują młodsze pokolenia. Chciałbym zwrócić uwagę, że wielu z nich wciąż angażuje się na rzecz naszej gminy, chce służyć, pomagać, być aktywnym. Jesteśmy z Was dumni! Dziś chciałbym także podziękować osobom, które pracują dla seniorów. Dziękuję w szczególności partnerom Karty Seniora, dziękuję wszystkim, których uhonorujemy dziś Medalem 60-lecia nadania praw miejskich Czerwionce i Leszczynom. Dziękuję także wszystkim, który pomagają seniorom z ramienia Gminy i Miasta. Wszystkim naszym seniorom życzę zdrowia, wytrwałości i do zobaczenia w kolejnych latach- mówił burmistrz gminy i miasta Czerwionka-Leszczyny Wiesław Janiszewski.

Więcej informacji znajdziemy TUTAJ

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].