Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kiljański u Frączka. Kapituła rozda medale prałata Pieczki w RDK

Kapituła medalu im. Ks. Prałata Stefana Pieczki zaprasza na koncert Krzysztofa Kiljańskiego z akompaniamentem Witolda Cisło. Wydarzenie zaplanowano 14  listopada (poniedziałek) w Raciborskim Centrum Kultury - RDK przy ul. Chopina 21 o  godz. 19.00.  Odbędzie się tam wręczenie medali im. Ks. Prałata Stefana Pieczki.

Kiljański u Frączka. Kapituła rozda medale prałata Pieczki w RDK
Koncert połączony jest z wręczeniem medali prałata. Nagroda jest wyrazem uznania dla tych, którzy nie uciekając od współczesności mają odwagę szukać porozumienia, budować pomosty, wykraczać poza stereotypy i przyzwyczajenia

„UNITAS IN VERITATE” (JEDNOŚĆ W PRAWDZIE)

Uroczystość poprzedzi Msza Św. o godz. 18.00 w kościele WNMP w Raciborzu. Homilię wygłosi przyjaciel ks. Stefana Pieczki ksiądz  Bogdan Kicinger.

Dodatkowe wydarzenia:

  • 13  listopada Niedziela 17.30, Kościół p.w.  WNMP
    Ryszard Frączek prezentacja multimedialna „Przerwany Bieg opowieść o księdzu Stefanie”
  • 18 listopada piątek 19.00, Kościół p.w. św. Tomasza w Kietrzu
    Prezentacja multimedialna „Przerwany Bieg opowieść o księdzu Stefanie”

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny

Koordynatorem obchodów Dni Księdza Stefana Pieczki jest Ryszard Frączek.

Pobierz Stefan Pieczka - życiorys.doc (format doc, rozmiar ~22.25 k) Pobierz o Kapitule i regulamin.doc (format doc, rozmiar ~32.64 k)

Ludzie

Ryszard Frączek

Radny Powiatu Raciborskiego

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].