Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Sportowy Festyn Rodzinny z mundurowymi. Dzieci nie odstępowały Sznupka na krok [ZDJĘCIA]

Jastrzębscy policjanci uczestniczyli w Sportowym Festynie Rodzinnym zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jastrzębiu-Zdroju pod patronatem Ministerstwa Sportu. Z tej okazji mundurowi przygotowali dla uczestników imprezy wiele atrakcji.

Sportowy Festyn Rodzinny z mundurowymi. Dzieci nie odstępowały Sznupka na krok [ZDJĘCIA]
Stróże prawa nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, ale i udzielali fachowych rad odnośnie przepisów. / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W Jastrzębiu-Zdroju odbył się Sportowy Festyn Rodzinny zorganizowanym przez Stowarzyszenie Lokalne Salezjańskiej Organizacji Sportowej Rzeczypospolitej Polskiej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jastrzębiu-Zdroju pod patronatem Ministerstwa Sportu.

Stróże prawa nie tylko czuwali nad bezpieczeństwem uczestników, ale i udzielali fachowych rad odnośnie przepisów. Nadkomisarz Aneta Zacharjasz, młodszy aspirant Damian Seruga oraz sierżant sztabowy Tomasz Kubiński uczyli i przypominali najważniejsze zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na podwórku, kontaktu z osobami obcymi, jak i agresywnymi zwierzętami.

Jak przechodzić przez jezdnię, czy jak poruszać się przy niej, gdy nie ma chodnika; co należy do obowiązków pieszego i jak dbać o swoje bezpieczeństwo - to tylko niektóre z podejmowanych przez policjanta tematów. Na imprezie nie zabrakło także policyjnego Sznupka, który przez cały czas bawił się z dziećmi.

/źr. KMP Jastrzębie-Zdrój/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].