Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs w świątecznym klimacie. Klub Kaktus z Jastrzębia zaprasza uczniów do udziału

Klub Kaktus, jak co roku, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na najładniejszą ozdobę świąteczno-choinkową i na najciekawszy kalendarz lub wianek adwentowy.

Konkurs w świątecznym klimacie. Klub Kaktus z Jastrzębia zaprasza uczniów do udziału
Konkurs ma na celu m.in. rozwijanie kreatywności / fot. jastrzebie.pl

W konkursie mogą brać udział wszyscy uczniowie szkół podstawowych z Jastrzębia. Uczestnicy konkursu wykonują samodzielnie ozdobę świąteczno-choinkową, kalendarz lub wianek adwentowy w dowolnej formie plastycznej.

Prace należy dostarczyć do Klubu Kaktus Miejskiego Ośrodka Kultury, który mieści się przy ul. Katowickiej 24 do 9 grudnia 2022 roku.

Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się 17 grudnia, organizatorzy przygotowali dla zwycięzców nagrody.

Prace przechodzą na własność organizatora konkursu i nie będą zwracane.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].