Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pieczywo, kiszonki i wędliny. Ekologiczne smakowitości kupisz na wodzisławskim rynku [ZAPOWIEDŹ]

W sobotę, 5 listopada od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód to tylko niektóre z nich.

Pieczywo, kiszonki i wędliny. Ekologiczne smakowitości kupisz na wodzisławskim rynku [ZAPOWIEDŹ]
W drewnianych chatkach ustawionych w sercu Wodzisławia Śl. znów kupimy coś smacznego (fot. Agnieszka Kaźmierczak)

- Wodzisławski Ekobazar na rynku to wydarzenie stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie naturalne produkty i ekologiczne podejście do życia - anonsuje magistrat.

Wydarzenie swoją premierę miało we wrześniu 2019 roku i spotkało się z pozytywnym odbiorem mieszkańców Wodzisławia Śląskiego. Dzięki temu na stałe wpisało się w kalendarz miejskich wydarzeń. Pierwsza tegoroczna odsłona Wodzisławskiego Ekobazaru odbyła się 8 stycznia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].