Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dziecko we współczesnej szkole i przedszkolu. SP 3 w Rydułtowach zaprasza na konferencję naukową

Sześć prelekcji z różnych obszarów tematycznych odbędzie się w ramach III Konferencji Naukowej, jaką zaplanowano w Rydułtowach na 19 listopada.

Dziecko we współczesnej szkole i przedszkolu. SP 3 w Rydułtowach zaprasza na konferencję naukową
W czasie konferencji zaplanowano również czas na dłuższą przerwę kawową, która będzie świetną okazją do wymiany doświadczeń między uczestnikami / fot. ilustracyjne pixabay

Tegoroczna edycja konferencji zostanie zorganizowana pod hasłem "Dziecko we współczesnej szkole i przedszkolu". Od godziny 9 do 14, w Rydułtowskim Centrum Kultury Feniks będzie można wysłuchać wystąpień specjalistów.

  • Dziecko w szkole - system wsparcia i opieki a zagrożenia - Dorota Michałowska, psycholog i pedagog
  • Fakty i mity: sylabowa metoda nauki czytania - Radosław Szymański, przedszkole, edukacja wczesnoszkolna
  • Szkoła Marzeń. Jak stworzyć w klasach 1-3 przestrzeń do zdobywania wiedzy bez stresu, zadań domowych i ocen sumarycznych? - Justyna Robakowska, edukacja wczesnoszkolna
  • Lekcja to przygoda! Pomysły i inspiracje na kreatywne zajęcia języka polskiego - Marzena Buszka, Bogumiła Grabiec, język polski
  • Sketchnoting w szkole - Mateusz Łysek, historia
  • Gość specjalny - Anna Szulc, matematyka

Udział w wydarzeniu jest płatny, wstęp kosztuje 20 złotych. Uczestnicy otrzymają zaświadczenia. Zainteresowani zapisami więcej informacji znajdą tutaj: SP3

grafika: SP 3 w Rydułtowach

grafika: SP 3 w Rydułtowach

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].