Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Za prawie 2 mln złotych powstaną kolejne sieci kanalizacji w gminie Kornowac

Roboty budowlane polegające na budowie sieci kanalizacji będą wykonywane na granicy miejscowości Kobyla i Łańce, a pozostałe dodatkowe przyłącza na terenie Pogrzebienia i Kornowaca.

Za prawie 2 mln złotych powstaną kolejne sieci kanalizacji w gminie Kornowac
Umowę podpisali: wójt Grzegorz Niestrój i prezes firmy Borbud Ryszard Bortel

W Urzędzie Gminy Kornowac wójt Grzegorz Niestrój i Ryszard Bortel, reprezentujący wyłonioną w przetargu firmę Borbud z Raciborza, podpisali umowę na roboty budowlane pn.: „Budowa kanalizacji sanitarnej – etap V”, realizowane w ramach projektu „Uporządkowanie gospodarki ściekowej na terenie Gminy Kornowac – etap I”.

Wartość umowy, jak wyliczają w urzędzie, wynosi 1 951 204,35 zł (brutto).

Zadanie obejmuje wykonanie: ok. 1 088,60 mb sieci, 4 pompownie przydomowe oraz 44 studnie. Inwestycja obejmuje także roboty przygotowawcze, rozbiórkowe, ziemne, montażowe i odtworzeniowe.

Ludzie

Grzegorz Niestrój

Wójt gminy Kornowac.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].