Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisławskie starostwo będzie chronić się przed hakerami. Pozyskano na to 350 tys. zł

Środki zostaną wykorzystane między innymi na zakup 2 serwerów, z których jeden będzie wykorzystywany do obsługi nowego portalu Systemu Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego. Urząd wzbogaci się też o dodatkowe moduły elektronicznego systemu obiegu dokumentów. Wdrożona zostanie ponadto e-usługa, umożliwiająca interesantom rezerwację wizyt w wydziałach starostwa.

Wodzisławskie starostwo będzie chronić się przed hakerami. Pozyskano na to 350 tys. zł
Zdjęcie poglądowe

350 tys. zł pozyskało Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. z programu "Cyfrowy Powiat".

Służby prasowe starosty Leszka Bizonia informują, że w ramach wzmocnienia cyberbezpieczeństwa systemów informatycznych urzędu zostaną wdrożone dodatkowe rozwiązania sprzętowe i programowe służące m.in. rozszerzeniu funkcji oprogramowania antywirusowego, wykrywaniu nietypowych zachowań i ataków, szyfrowaniu poczty elektronicznej oraz usprawnieniu zarządzania bezpieczeństwem i infrastrukturą IT. - Starostwo podda się też diagnozie bezpieczeństwa (stress-testowi), którą wykona podmiot zewnętrzny - dodano.

Mają skorzystać także urzędnicy, którzy przeszkolą się w zakresie systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją urzędu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].