Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

AKTUALIZACJA Wstrząs w regionie, PGG potwierdza. Mieszkańcy: "Odczuliśmy go mocno"

Dziś (7.10.) około godziny 17:00, mieszkańcy regionu, dokładnie dużej części powiatu wodzisławskiego wyraźnie odczuli wstrząs. O sprawie informują nas Czytelnicy, którzy przekazują, że odczucie to było stosunkowo silne.

Wstrząs w regionie, PGG potwierdza. Mieszkańcy: "Odczuliśmy go mocno"

Jak wynika z wiadomości, które docierają od naszych Czytelników, wstrząs był odczuwalny m.in w Zawadzie, Jedłowniku, Rydułtowach, Radlinie, Wodzisławiu, a nawet w Rybniku.

AKTUALIZACJA 17:40

Jak przekazał nam Tomasz Głogowski, rzecznik Polskiej Grupy Górniczej, po godzinie 17:00 w ruchu Rydułtowy kopalni ROW doszło do wstrząsu wysokoenergetycznego w pokładzie 713.

Załoga została bezpiecznie wycofana do ściany, nikomu nic się nie stało, nikt nie odniósł obrażeń. Nie stwierdzono też żadnych skutków tego wstrząsu na dole

- informuje rzecznik PGG, Tomasz Głogowski.

Wstrząs był odczuwalny na powierzchni, na ten moment nie ma jednak zgłoszeń od mieszkańców, by doszło do jakichkolwiek uszkodzeń.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Jal (188.137. * .8) 07.10.2022 20:14
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Ojejku nawet w rybniku

~Holl (188.137. * .8) 07.10.2022 20:13
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

O rany nawet w rybniku!!!

~anonim95 (188.137. * .175) 07.10.2022 18:04

A na szybie cały czad rewizja , szybko wiedzą jak jeszcze dobrze nie sprawdzili

~wuerce (188.137. * .161) 07.10.2022 17:37
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Wodzisław - Radlin II też było czuć, chyba najsilniejszy wstrząs w ostatnich latach jak dla mnie.