Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ryk silnika i zapach spalin. W Turzu zakończą sezon motocyklowy [ZAPOWIEDŹ]

- Mimo niepokojących prognoz pogodowych grupa Family Ghost ryzykuje i organizuje duchowe zakończenie sezonu motocyklowego - przekazuje redakcji Nowin Sławomir Mołdawa.

Ryk silnika i zapach spalin. W Turzu zakończą sezon motocyklowy [ZAPOWIEDŹ]
Spotkanie gromadzi motocyklistów w różnym wieku (fot. arch. Nowiny.pl)

Kuźniańska grupa motocyklowa Family Ghost dwa razy w roku organizuje otwarte spotkania: na rozpoczęcie i zakończenie sezonu. Zawsze w ramach wydarzenia motocykliści spotykają się w kościele, a później rozpoczynają dalsze świętowanie. Nie inaczej będzie w tym roku.

Spotkanie zaplanowano na 1 października, na godzinę 14.30, zbiórką przy kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Turzu. Po mszy św. parada po okolicy, a następnie ognisko.

Zobacz, jak było w zeszłym roku: Bóg daje nam siłę, czyli zakończenie sezonu motocyklowego w Turzu [ZDJĘCIA].

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].