Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Siedliskach uczcili Dzień Przedszkolaka [ZDJĘCIA]

24 września na boisku w Siedliskach odbył się festyn Rodzinny Przedszkola nr 1 w Kuźni Raciborskiej w ramach obchodów Dnia Przedszkolaka.

W Siedliskach uczcili Dzień Przedszkolaka [ZDJĘCIA]

W tym dniu grupy Pszczółki, Krasnoludki, Żabki i Kotki stawiły się z rodzicami w Siedliskach, aby wspólnie bawić się i szaleć na świeżym powietrzu. Wspólna zabawa zaczęła się od występów dzieci. Każda z grup przedstawiła taniec i piosenkę. Na koniec swój występ, w ramach podsumowania przedstawiły przedszkolanki.

Po części oficjalnej imprezę poprowadził wodzirej, który rozruszał towarzystwo na murawie, prowadząc przez kilka godzin zabawy dla dużych i małych.

Równocześnie na wszystkich zebranych czekało mnóstwo atrakcji: dmuchańce, pokazy modeli latających, pokazy straży pożarnej, przejazd bryczką, giełda zabawek, straganik jesienny, malowanie twarzy, warkoczyki, tatuaże.

Aby nikt nie opadł z sił, działał również bogato zaopatrzony bufet, a w nim same dobroci: bigos, chleb ze smalcem, frytki, kiełbasa z grilla, popcorn, wata cukrowa, kawiarenka z kawą i ciastami, napoje. Dla każdego coś dobrego.

Zabawa trwała przez kilka godzin. Humory i pogoda dopisywały, a co za tym idzie, przedszkolaki były zadowolone z obchodów swojego święta.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy wsparli wydarzenie w organizacji: Laurze Motyka Gola za zasponsorowanie dmuchawców, radzie sołeckiej w Siedliskach, Kole Gospodyń Wiejskich w Siedliskach, Osiedlu Stara Kuźnia i Miejskiemu Ośrodkowi Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].