Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Są nowe i są bezpieczne. Już można z nich korzystać

Piesi mogą już korzystać z nowych, bezpiecznych schodów, które pojawiły się przy Bibliotece.

Są nowe i są bezpieczne. Już można z nich korzystać

Naprzeciw wejścia do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu-Zdroju została wykonana przebudowa schodów. Polegała ona na rozebraniu starej konstrukcji i wykonaniu nowej żelbetowej z okładziną stopni schodowych z kostki brukowej. Schody wyposażone są w poręcze i zjazdy dla wózków dziecięcych. Koszt prac wyniósł dokładnie 28 255,08 zł.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Karo29 (83.5. * .106) 28.09.2022 12:42

Super, najwyższa pora :)

~Karlo8 (83.5. * .106) 28.09.2022 12:34

Te schody wymagały remontu. Fajnie, że w końcu udało się je zmodernizować.

~Krtek (89.64. * .89) 16.09.2022 10:22

A czy stare schody, które widać na zdjęciu, zostały na pamiątkę?