Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Bańkowe popołudnie. Impreza dla dzieci w Raciborzu [ZDJĘCIA]

W sobotnie popołudnie (10 września) w Raciborzu, na placu obok lodowiska przy stadionie OSiR, zorganizowano dzień baniek mydlanych. Bajkowa impreza była źródłem wyśmienitej zabawy dla całych rodzin.

Bańkowe popołudnie. Impreza dla dzieci w Raciborzu [ZDJĘCIA]
fot. Jakub Kwiatkowski

Festyn, chociaż skierowany był głównie dla najmłodszych, wzbudził mnóstwo pozytywnych emocji również u dorosłych, którzy chętnie dołączali do zabawy i razem ze swoimi pociechami puszczali kolorowe bańki.

Na zdjęciu: Klasa 1 z wychowawczynią ze szkoły w Borucinie

Dla dzieci przygotowano różnego rodzaju atrakcje. Oprócz puszczania baniek, najmłodsi mogli wziąć udział w konkursach z nagrodami, pozjeżdżać na dmuchańcach oraz zjeść coś słodkiego. Gościem specjalnym była Kicia Kocia, która pozowała z dziećmi do zdjęć, bawiła się, przytulała, tańczyła, a także opowiadała bajki i rozdawała autografy.

Martin, Elena, Aleksandra

Uczestnikom imprezy uśmiechy nie schodziły z twarzy.

- Jesteśmy tu po raz kolejny i jest super - mówią Krzysztof, Karina i Lenka

Autorem zdjęć jest Jakub Kwiatkowski.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].