Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pożegnali lato na Trzech Wzgórzach i wsparli Mikołajka [ZDJĘCIA]

To już drugi festyn dla Mikołajka Kubali, który w tym roku odbył się na Trzech Wzgórzach w Wodzisławiu. Tym razem okazją do zabawy było pożegnanie lata. Przygotowano sporo atrakcji, aby zebrać jak najwięcej dla chorego na SMA chłopca. 

Pożegnali lato na Trzech Wzgórzach i wsparli Mikołajka [ZDJĘCIA]
Festyn dla Mikołajka odbył się w niedzielę 4 września. fot. Z. Harazim

Pożegnali lato na Trzech Wzgórzach i wsparli Mikołajka [ZDJĘCIA]

Festyn odbył się w niedzielę 4 września na terenie rodzinnego parku rozrywki Trzy Wzgórza i przyciągnął sporą grupę mieszkańców, chętnych do pomocy. Były pokazy sprzętu militarnego, policyjna maskotka Sznupek, były też motocykle, kiermasze, dmuchańce i animacje. Ze strażakami można było zobaczyć panoramę parku z wysokości drabiny mechanicznej, a policjanci zaprosili do swojego radiowozu. Były też zajęcia plastyczne, kucyki i alpaki. 

Nadrzędnym celem festynu była pomoc w zbiórce dla Mikołajka Kubali, który przez wiek i przyjmowanie innych leków, nie został objęty refundacją leku Zolgensma. Cały dochód będzie przeznaczony na leczenie 7-miesięcznego Mikołajka. Koszt terapii genowej to ponad 9 mln zł! 

Wesprzyj zbiórkę już dziś!

https://www.siepomaga.pl/miki-sma

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].