Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trwa zbiórka darów dla Borszczowa

Władze miasta partnerskiego Borszczowa ponownie apelują do Jastrzębia o pomoc. Potrzebne są środki chemiczne, odzież pościel, leki.

Trwa zbiórka darów dla Borszczowa

Wszyscy, którzy nadal chcę wesprzeć partnerskie miasto Jastrzębia – Borszczów w Ukrainie nadal mogą to zrobić. W siedzibie Straży Miejskiej organizowana jest zbiórka.

Potrzebne są następujące rzeczy:

  • apteczki (środki opatrunkowe, plastry, gaziki, bandaże, środki odkażające, leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, syropy na kaszel). W przypadku braku apteczki, materiały mogą być zapakowane w woreczki strunowe,
  • latarki,
  • buty męskie w rozmiarach 42-46,
  • męskie skarpety,
  • nakolanniki,
  • ochraniacze na łokcie,
  • pościel.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (46.204. * .153) 14.03.2022 14:04

Kamil Glik kupił karetkę!! Piękny gest!

~ (80.188. * .244) 14.03.2022 11:21

KAŻDY pracownik JSW przy tak niebotycznych zarobkach i premiach powinien zapewnić dach dla Ukraińców.

~Pies Barona Munchhausena (178.26. * .180) 14.03.2022 08:41

Do kiedy trwa zbiórka, kiedy jedzie transport?

~Anna (188.137. * .108) 14.03.2022 08:31

A potem fotka, pani prezydent na tle darów? Na tle uchodźców? Bo o to chodzi?

~Olga (188.137. * .108) 14.03.2022 08:28

Przydałaby się informacja, czy mamy teraz uchodźców oczekujących aż ktoś ich weźmie do domu.. Czy też nadal bytują lub wegetują w OSP. Czy jest to jakaś tajemnica wielka? Może trochę zaufania do jastrzębian .Mamy tylko przynosić i dawać,dawać,dawać...

~I <3 Jaszczembie (80.188. * .244) 14.03.2022 07:37

Tak, tak...

Pani burmistrz zaraz napisze pokrzepiającego tweeta w tej sprawie.

Opublikuje również selfie na Insta w celu udzielenia duchowego wsparcia towarzyszom w potrzebie.