Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobił chłopaka i ukrywał się przed policją

Mężczyzna, który wspólnie ze znajomymi pobił 15-latka, został namierzony przez policję i zatrzymany. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

Pobił chłopaka i ukrywał się przed policją

Do zdarzenia doszło w dniu 1 lipca. Dwóch mężczyzn w wieku 19 lat i 25-letnia kobieta pobili 15-latka. Chłopak był uderzany po całym ciele, szarpany, duszony i uderzany pięściami. Ukradziono mu dokumenty, pieniądze, słuchawki oraz klucze od mieszkania. Policjanci w ciągu trzech dni zatrzymali dwóch agresorów. Na wolności pozostawał jeden z 19-latków. W dniu 15 lipca został zatrzymany ostatni z agresorów. Decyzja sądu 19-latek został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Zatrzymana wcześniej kobieta i jej kolega dopuścili się jeszcze kradzieży w jednym z mieszkań i przywłaszczonym samochodem uciekali do Wielkopolski. Szybko trafili w ręce policjantów. Również i im grozi do 12 lat więzienia.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Gość (85.202. * .231) 20.07.2021 15:06

8:56 i 10:13 to jeden i tem sam chory łeb od lat.

~Miastowy (94.232. * .192) 20.07.2021 14:00

Dalej głosujcie na niezależne sądy. Rozpuszczone barachło. Dopóki ich córeczki nie zgwałcą albo nie pobiją synalka to nie oczekujcie surowego wyroku to przestępcy.
Kasta.

~Dżordż Lowerboj (80.188. * .244) 20.07.2021 10:13

Ale że jak to "grozi do 12 lat więzienia"?

A dlaczego nie "grozi od 12 lat więzienia"?

Kara powinna być dotkliwa, nieuchronna i od razu.

~To sem ja (31.0. * .237) 20.07.2021 09:52

Panie cenzor: w jakim to temacie wypowiada się to to poniżej...?

~Instytut (80.187. * .160) 20.07.2021 08:56

Marka Jastrzębie Zdrój. IT, turystyka, muzealnictwo, kultura i sztuka oraz figo fago.