Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mężczyzna zasłabł na przystanku autobusowym

W środę na przystanku autobusowym przy alei Piłsudskiego zasłabł mężczyzna. Trzeba było wezwać karetkę pogotowia.

Mężczyzna zasłabł na przystanku autobusowym

Mieszkańcowi Jastrzębia-Zdroju pomogli strażnicy miejscy, którzy patrolowali ulice. Funkcjonariusze udzielili potrzebującemu pierwszej pomocy.

Okazało się, że stan jastrzębianina jest na tyle poważny, że trzeba wezwać pogotowie ratunkowe. Na miejsce przyjechała karetka, a ratownicy udzielili mężczyźnie dalszej pomocy.

4 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~maciek (84.10. * .226) 17.12.2011 20:16

pogotowie ratunkowe nie ma czasu na wysyłanie takich informacji.

~kerok (83.22. * .237) 17.12.2011 19:46

pytanie do administratorow. dlaczego w mundurowych meldunkach pomijane sa akcje pogotowia ratunkowego? przeciez to tez sluzba

~Darcos (194.150. * .228) 17.12.2011 10:07

W końcu strażnicy zrobili coś pożytecznego

~gość (178.73. * .67) 15.12.2011 11:26

dobrze że wszystko zadziałało sprawnie. gratulacie dla bioracych udział w akcji