Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Na rower nie ma złej pogody. Rodzinny rajd rowerowy wystartował z Nowej [ZDJĘCIA][WIDEO]

Kiepska pogoda nie zraziła zapalonych rowerzystów. W niedzielne przedpołudnie na starcie XXIII Rodzinnego Rajdu Rowerowego pomimo nieciekawych warunków zjawiło się trzynaście rodzinnych zespołów, którzy z uśmiechami na twarzach ruszyli na trasę przygotowaną przez OSiR Racibórz. 

Na rower nie ma złej pogody. Rodzinny rajd rowerowy wystartował z Nowej [ZDJĘCIA][WIDEO]

Na ok 13 kilometrowej trasie na uczestników czekały cztery stacje z konkurencjami zręcznościowymi oraz quizem. Finał rajdu usytuowano na kempingu Obora, gdzie na wszystkich czekało ognisko oraz nagrody.

30 lat po wielkim pożarze 26 wiadomości, 8 komentarzy w dyskusji, 1029 zdjęć

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Smutnaraciborzanka (78.31. * .196) 23.08.2022 00:50

13 drużyn... Ha ha śmiech na sali kiedyś było nas ponad 100.
Ale jak się kombinuje przy zasadach uczestnictwa to tak jest i ograniczyli udzal osobom bez osób małoletnich, a na zdjęciach i filmach widać że nie które drużyny tych wymogów nie spełniały, to dlaczego ich dopuszczono?

~Niezadowolony (78.31. * .196) 23.08.2022 00:42

Tak mało osób już dawno nie było na tym rajdzie. Pamiętam czasy jak nas było bardzo dużo i nie mieściliśmy się na starcie na ul. Nowej, ale jak się zmienia regulamin a potem się go nie przestrzega to jest nie fajnie.
Druzyna w tym roku miała się składać z co najmniej dwóch osób i jednej osoby niepełnoletniej, a na starcie niektóre drużyny tych warunków nie spełniały...
Tak się nie robi, chyba że taki był cel ograniczyć udzal... I tak się stało. Brawo osir gratulacje