Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Najtwardsi z najtwardszych. Zawody Toughest Firefighter w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]

114 śmiałków w tym 9 kobiet bierze udział w zawodach strażackich Toughest Firefighter 2022 w ramach jubileuszowego Memoriału im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego - strażaków poległych, w 1992 roku w trakcie pożaru lasów w okolicach Kuźni Raciborskiej. Uroczystego otwarcia dokonał Jarosław Ceglarek Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu.

Najtwardsi z najtwardszych. Zawody Toughest Firefighter w Raciborzu [ZDJĘCIA, WIDEO]
Ekipa zawodników z Komendy Powiatowej PSP Racibórz w komplecie

Stażacy rywalizują indywidualnie, w tandemach i sztafetach. Jako pierwszy z Raciborzan wystartował Mirosław Hyjek. Na pierwszy pojedynek pań trzeba było czekać długo. Czeszka Kateřina Vodičková zmierzyła się Ewą Dobrzyńską z PSP Śrem.

W pierwszym pojedynku wygrał Piotr Janda z OSP Bliszczyce. Pokonał Mateusza Jakowskiego z PSP Ząbkowice Śl.

Roland Kotula i Mirosław Hyjek przed startem

Ostatnie przygotowanie przed startem

Start Mirosława Hyjka z PSP Racibórz

Komendant Jarosław Ceglarek gratulował strażakom ze swojej jednostki

Był doping dzieci - jest wygrana! Zadowolony Paweł Kałuża z PSP Racibórz

Na mecie Grzegorz Jobczyk udziela wywiadu dla TVP Katowice

Szykująca się do startu Kateřina Vodičková z SDH Rokytnice nad Rokytnou

Memoriał im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego odbywa się w ten weekned (20-21 sierpnia) na Placu Długosza. W tym roku na scenie zagrają takie gwiazdy jak: Daria, Łydka Grubasa, Piękni i Młodzi oraz Michał Wiśniewski.

30 lat po wielkim pożarze 26 wiadomości, 8 komentarzy w dyskusji, 1029 zdjęć

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Redakcja redakcja 20.08.2022 20:47

Poprawiliśmy - za błąd przepraszamy

xxPawełxx 20.08.2022 19:31

Witam Redakcje fajnie by było zmienić błąd który się wdarł Paweł Kałuża nie Paweł Kowol z góry dziękuje