Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jubileuszowy strażacki memoriał w Raciborzu i prośba do kierowców

W związku z Memoriałem im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego - strażaków poległych, w 1992 roku w trakcie pożaru lasów w okolicach Kuźni Raciborskiej, organizujący wydarzenie strażacy zwracają się z prośbą do kierowców o nieparkowanie samochodów w okolicach Placu Długosza w dniach od 16.08. do 22.08. do godziny 9.00. W tym miejscu, wzorem lat poprzednich, rozstawi się wesołe miasteczko.

Jubileuszowy strażacki memoriał w Raciborzu i prośba do kierowców
To będzie jubileuszowa odsłona memoriału upamiętniającego strażaków, którzy zginęli w pożarze lasów w Kuźni Raciborskiej.

Memoriał im. mł. kpt. A. Kaczyny i dh. A. Malinowskiego odbędzie się w dniach 20-21 sierpnia na Placu Długosza. W tym roku na scenie zagrają takie gwiazdy jak: Daria, Łydka Grubasa, Piękni i Młodzi oraz Michał Wiśniewski.

30 lat po wielkim pożarze 26 wiadomości, 8 komentarzy w dyskusji, 1029 zdjęć
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].