Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia

Operetka przy fontannie w Radlinie, „Letnie Muzykowanie” w Parku Miejskim w Wodzisławiu, Wodzisławski Jarmark Staroci. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w powiecie wodzisławskim.

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia
Kolejna edycja "Operetki przy fontannie" w Radlinie już w sobotę. (fot. archiwum)

CZWARTEK - 4 sierpnia

18.00 Tężnio granie przy tężni w Radlinie. Wystąpi zespół Carbon. Wstęp wolny.


SOBOTA - 6 sierpnia

15.30 - 18.00 Stowarzyszenie Silesia Tak Art zaprasza na jednodniową wystawę plenerową. Wydarzenie odbędzie się w sobotę w Wodzisławiu Śląskim w ogrodzie przy ul. Jodłowej 32. Wyjątkowe otoczenie tej wystawy na pewno będzie sprzyjało podziwianiu sztuki. Wstęp wolny.

17.00 - 19.00 Cykl letnich koncertów przy Baszcie Rycerskiej w Wodzisławiu - koncert oraz kulinarne opowieści. Wstęp wolny.

20.00 Operetka przy fontannie na Placu Radlińskich Olimpijczyków w Radlinie. Wystąpi Orkiestra Dęta "Marcel" oraz Teatr Muzyczny "Orpheum". Wstęp wolny.


NIEDZIELA - 7 sierpnia

8.00 - 14.00 Wodzisławski Jarmark Staroci na rynku w Wodzisławiu.

18.00 „Letnie Muzykowanie” w Parku Miejskim w Wodzisławiu - w programie koncerty: Michaliny Starosty i Tomasza Calickiego, konkursy oraz zabawy z Telewizją TVS. Wydarzenie poprowadzi Agnieszka Strzelczyk. Wstęp wolny.


WTOREK - 9 sierpnia

9.30 - 10.30 Najnaje na Tężni w Rydułtowach z Beatą Węzik. Cykl wakacyjnych spotkań skierowany dla dzieci w wieku 0-5 lat oraz ich rodziców. Wstęp wolny.


ŚRODA - 10 sierpnia

9.30 - 11.30 Mały Artysta z Barbarą Sobieraj-Bauerek w RCK Feniks w Rydułtowach. Zajęcia skupiają się na zdolnościach manualnych i wykorzystują techniki typu decoupage, scrapbooking. Uczą zdobienia, uwrażliwiają na estetykę i przekazują pragmatyczne wskazówki. Dla dzieci powyżej 6 roku życia. Wejście 20 zł.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].