Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21-27 lipca

Seans pod chmurką w Leszczynach, spacer z przewodnikiem po centrum Rybnika, „Seniorze! Weź głęboki oddech” w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w powiecie rybnickim.

 Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21-27 lipca
Kino plenerowe w Chwałowicach oraz Leszczynach już w ten weekend. (fot. archiwum)

PIĄTEK - 22 lipca

20.00 Kino na leżakach w ogrodzie społecznym przy Domu Kultury w Chwałowicach. Seans "Zwariować ze szczęścia". Wstęp wolny.

21.30 Seans pod chmurką w Parku przy Zameczku w Leszczynach. W repertuarze film "Spódnice w górę!" - komedia. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona. W przypadku złej pogody seans zostanie odwołany.


NIEDZIELA - 24 lipca

15.00 W ramach cyklu „Śladem ludzi” Halo!Rybnik zaprasza na kolejny spacer z przewodnikiem. Śladem najważniejszych kupców i przedsiębiorców rybnickich. Przewodnikiem będzie Małgorzata Płoszaj. Tym razem wycieczka odbywać się będzie jedynie po ścisłym centrum miasta. Zbiórka przed Halo!Rybnik.


PONIEDZIAŁEK - 25 lipca

11.30 Warsztat „Seniorze! Weź głęboki oddech” w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Spotkanie oddechowo-relaksacyjne skierowane do starszych osób. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: halorybnik@gmail.com. Szczegóły: tel. 32 43 92 200

19.00 Wystawa na Ekranie: „Degas. Umiłowanie perfekcji” w Teatrze Ziemi Rybnickiej. Fascynująca historia dążenia Degasa do doskonałości poprzez eksperymentowanie z nowymi technikami oraz nauki zaczerpnięte z doświadczeń dawnych mistrzów. Film w języku angielskim z polskimi napisami. Bilety 29 zł.


WTOREK - 26 lipca

14.00 Warsztaty z makramy w Parku przy Zameczku w Leszczynach. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona. W razie opadów wydarzenie będzie przeniesione do Domu Kultury.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].