Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rowerowa Stolica Polski - koniec rywalizacji. 10 osób popłynie w nagrodę kajakami

Dziesięciu użytkowników, którzy w rywalizacji Rowerowa Stolica Polski wykręcili najwięcej kilometrów dla Jastrzębia-Zdroju weźmie udział w spływie kajakowym rzeką Szotkówką.

Rowerowa Stolica Polski - koniec rywalizacji. 10 osób popłynie w nagrodę kajakami

Czołówka jastrzębskich rowerzystów zapisała w aplikacji łącznie ponad 15,5 tys. kilometrów. Przystań Szymańcówka w nagrodę ufunduje dziesięciu osobom spływ kajakowy rzeką Szotkówką. Zwycięzcy zostaną poinformowani po weryfikacji wyników.

Kolejnych trzydziestu rowerzystów otrzyma w prezencie bidon z logo Żelaznego Szlaku Rowerowego.

- Rowerowa Stolica Polski to świetna inicjatywa, dzięki której jastrzębianie coraz częściej korzystają z rowerów. To doskonała, zdrowa metoda aktywnego spędzania wolnego czasu. Cieszę się, że po raz kolejny jastrzębianie przyłączyli się do zabawy i gratuluję zwycięzcom - powiedziała Anna Hetman, prezydent Jastrzębia-Zdroju.

W tegorocznej edycji 155 użytkowników zadeklarowało zbieranie punktów dla Jastrzębia-Zdroju. Według nieoficjalnych wyników wykręcili 37 915 km. Najlepszy jastrzębianin zajął w rankingu ogólnym 31. miejsce z wynikiem 4 335,66 km. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].