Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

#RowerON 2022: Już w najbliższą niedzielę LONG challenge. Wykręć w jednej trasie najdłuższy dystans i zgarnij super nagrody!

Mateusz Sieradzki i Edyta Lipka dokonali w ubiegłym roku nie lada wyczynu i zostali zwycięzcami LONG challenge'u. Łącznie przejechali 886 km na rowerze w jeden dzień! Kto wygra w tym roku?

#RowerON 2022: Już w najbliższą niedzielę LONG challenge. Wykręć w jednej trasie najdłuższy dystans i zgarnij super nagrody!
Mateusz Sieradzki i Edyta Lipka triumfatorzy LONG challenge'u w pierwszej edycji RowerON'u.

Co możesz wygrać?

  • nagroda za najlepszy wynik (kat. K/M) - Izolacyjna butelka próżniowa THERMOS ze stali nierdzewnej 1,5 l
  • nagroda za udział wytypowana wśród pozostałych uczestników (kat. K/M) - Lampka tylna knog blinder mob V

Co musisz zrobić?

• by wziąć udział w przyznaniu nagrody za najlepszy wynik (dystans) musisz być zarejestrowanym uczestnikiem RowerON-u 2022

• dokładnie 10 lipca wsiadaj na rower i przejedź jedną trasą jak najdłuższy dystans na rowerze (niezależnie od pogody)

• sam wybierasz trasę, którą pojedziesz

• w trakcie przejazdu skorzystaj z dowolnej  aplikacji rowerowej, by udokumentować swój wynik (dystans)

• maksymalnie do 11 lipca do godz. 23.59 wyślij nam jeden screen z Twojej aplikacji rowerowej celem udokumentowania wyniku (dystansu) za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl *

• nie możesz używać rowerów elektrycznych i wspomaganych elektrycznie podczas challenge’u! 

* formularz zostanie udostępniony na stronie www.roweron.pl od 10 lipca – 11 lipca do godz. 23.59.

Powodzenia!

Więcej szczegółów w regulaminie na stronie www.roweron.pl 

Dołącz też do grupy @RowerON na Facebooku i bądź na bieżąco.

Wsiadaj na koło, będzie wesoło!

Zobacz jak wyglądała klasyfikacja LONG challenge'u w pierwszej edycji RowerON'u: https://www.nowiny.pl/roweron/180101-886-km-na-rowerze-w-jeden-dzien-mateusz-sieradzki-i-edyta-lipka-zwyciezcami-roweron-long-challenge-2021.html


Zobacz również poniżej listę naszych sponsorów i partnerów tegorocznej edycji 2022. Lista wspierających nas firm i instytucji ciągle rośnie i jest aktualizowana. Dziękujemy! Jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie zajrzyj tutaj i napisz do nas. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

Więcej o RowerON 2022:


Chcemy się też pochwalić, że RowerON 2021, w którym w zeszłym roku jedziło ponad 1000 uczestników z regionu, dostał nominację w konkursie SGL LOCAL PRESS 2021 do nagrody za najlepszą „akcję społeczną” zorganizowaną przez wydawnictwa lokalne w całej Polsce!

Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.