Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odpowiedzą za rozbój. Trzech mężczyzn zaatakowało 18-latka w centrum miasta

Rozbój w biały dzień. Mężczyźni w wieku 25, 27 i 32 lat, najpierw zaczepili nastolatka, a następnie uderzyli go i okradli. Do zdarzenia doszło w centrum Jastrzębia-Zdroju.

Odpowiedzą za rozbój. Trzech mężczyzn zaatakowało 18-latka w centrum miasta
Jeden z mężczyzn zaledwie dzień wcześniej opuścił zakład karny po 3 latach / fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

18-latek pożyczył mężczyznom swój telefon po tym, jak go zaczepili twierdząc, że potrzebują do kogoś zadzwonić. Kiedy młody jastrzębianin upomniał się o swoją własność, został uderzony w twarz i okradziony. Mężczyźni ukradli mu telefon i pieniądze.

Kryminalni z jastrzębskiej komendy zatrzymali sprawców już godzinę po zdarzeniu, okazało się, że jeden z nich to znany policjantom przestępca, który zaledwie dzień wcześniej, po trzyletniej odsiadce, opuścił zakład karny.

Prokurator wobec dwóch z trzech zatrzymanych zastosował policyjny dozór. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].