Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Swingowali pod Tęczową [ZDJĘCIA, WIDEO]

Anna Kokulus, Leszek Szczasny, Anna Jegerska-Michalska, Roman Szczasny, Agnieszka Kawulok, Marian Hampel, Violetta Larysz, Joanna Stanisz-Cebula i Dariusz Polowy. Co ich łączy?

Swingowali pod Tęczową [ZDJĘCIA, WIDEO]
Dancing pod Tęczową w ramach Dni Raciborza przyciągnął wiele znanych osób

Wiele znanych osób życia publicznego Raciborza wczorajszego wieczoru (piątek 10 czerwca) na Placu Księżnej Ofki Piastówny wzięło udział w imprezie przygotowanej na Dni Raciborza: Złote Lata Swingu. Do tańca przygrywał South Silesian Brass Band i Swing City.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~przszczola (83.4. * .231) 13.06.2022 20:03
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~lekkaJola (46.246. * .13) 13.06.2022 08:10
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~lekkaJola (46.246. * .13) 13.06.2022 07:06
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

Redakcja redakcja 12.06.2022 12:17

Informowaliśmy o wszystkich imprezach w Raciborzu i regionie: https://www.nowiny.pl/lifestyle/191288-raciborski-imprezownik-zapowiedzi-wydarzen-9-15-czerwca.html

~WilgotnaJolka (46.204. * .143) 12.06.2022 10:41

Jak zawsze piszecie po fakcie