Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Racibórz Kocha Rower. Impreza dla miłośników dwóch kółek już 4 czerwca na placu Długosza [ZAPOWIEDŹ]

Symulatory jazdy skuterem i dachowania, mobilny tor pumptrack i rowerowy tor przeszkód - to tylko część atrakcji, które składają się na tegoroczną edycję imprezy.

Racibórz Kocha Rower. Impreza dla miłośników dwóch kółek już 4 czerwca na placu Długosza [ZAPOWIEDŹ]
W poprzednich latach impreza odbywała się na placu Dominikańskim. Tym razem cykliści mali i duzi będą szaleć na placu Długosza. Fot. arch. Nowiny.pl.

Racibórz Kocha Rower 2022 (plac Długosza, 4 czerwca, początek o 14.00):

  • miasteczko ruchu drogowego,
  • symulator jazdy skuterem,
  • rowerowy tor przeszkód,
  • strefa zakręconych rowerów,
  • strefa zabaw dla dzieci,
  • symulator zderzeniowy,
  • symulator dachowania,
  • konkursy z nagrodami,
  • mobilny tor pumptrack,
  • refleksomierz.

O 18.00 pokaz akrobacji rowerowej uczestnika programu Mam Talent Jonasza Pakulskiego.

Więcej informacji:

https://www.facebook.com/events/699819684467149/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].