Pobicie na Balatonie. Nie będzie wnoszenia oskarżenia

Wracamy do tematu pobicia działacza Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej, do którego doszło na terenie wodzisławskiego Balatonu.

Pobicie na Balatonie. Nie będzie wnoszenia oskarżenia

Do bulwersującej sytuacji doszło w sobotę 21 maja około godz. 15.00 na drodze obok dawnego lokalu "Syrenka" przy Balatonie. O sprawie pisaliśmy tutaj Działacz Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej pobity na Balatonie przez agresywnego nastolatka

O sprawę zapytaliśmy wodzisławską Policję. Jak przekazała w rozmowie z nami st. asp. Małgorzata Koniarska, zgłoszenie o pobiciu wpłynęło tego samego dnia.

- Zgłaszający mężczyzna oznajmił, że został uderzony pięścią w twarz przez młodego mężczyznę w rejonie Balatonu. Policjanci udali się na miejsce, rozmawiali ze zgłaszającym, sprawdzili rejon lecz osób o podanym rysopisie już na miejscu nie znaleziono. Zgłaszający został pouczony o przysługujących mu prawach, czyli prawie o złożeniu zawiadomienia odnośnie naruszenia jego nietykalności cielesnej, jednak zgłaszający oświadczył, że nie będzie niczego zgłaszał - powiedziała. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].