Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pobicie na Balatonie. Nie będzie wnoszenia oskarżenia

Wracamy do tematu pobicia działacza Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej, do którego doszło na terenie wodzisławskiego Balatonu.

Pobicie na Balatonie. Nie będzie wnoszenia oskarżenia

Do bulwersującej sytuacji doszło w sobotę 21 maja około godz. 15.00 na drodze obok dawnego lokalu "Syrenka" przy Balatonie. O sprawie pisaliśmy tutaj Działacz Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej pobity na Balatonie przez agresywnego nastolatka

O sprawę zapytaliśmy wodzisławską Policję. Jak przekazała w rozmowie z nami st. asp. Małgorzata Koniarska, zgłoszenie o pobiciu wpłynęło tego samego dnia.

- Zgłaszający mężczyzna oznajmił, że został uderzony pięścią w twarz przez młodego mężczyznę w rejonie Balatonu. Policjanci udali się na miejsce, rozmawiali ze zgłaszającym, sprawdzili rejon lecz osób o podanym rysopisie już na miejscu nie znaleziono. Zgłaszający został pouczony o przysługujących mu prawach, czyli prawie o złożeniu zawiadomienia odnośnie naruszenia jego nietykalności cielesnej, jednak zgłaszający oświadczył, że nie będzie niczego zgłaszał - powiedziała. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].