Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Festiwal Karaoke ŚpiewaMY w Wodzisławiu Śląskim z grupą Long&Junior [ZDJĘCIA]

Na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury wystąpili uczestnicy konkursu muzycznego Festiwal Karaoke ŚpiewaMY, skupiającego społeczność osób niepełnosprawnych. Była to jubileuszowa, 5. edycja wydarzenia. 

Festiwal Karaoke ŚpiewaMY w Wodzisławiu Śląskim z grupą Long&Junior [ZDJĘCIA]
Uczestnicy festiwalu chętnie pozowali do zdjęć z zespołem Long&Junior

Festiwal Karaoke ŚpiewaMY w Wodzisławiu Śląskim z grupą Long&Junior [ZDJĘCIA]

Podczas festiwalu zaprezentowali się niepełnosprawni artyści, a na sali zasiedli ich koledzy i rodziny. W jury, które oceniało występy artystów, zasiedli: Monika Sokołowska (Radio90), wokalistka Sandra Czuraj oraz Grzegorz Czech (studio GoRecords). 

W tegorocznej edycji konkursu wystąpili:

- Agnieszka Brzezinka

- Zespół Perłowe Trio w składzie Stefan Dudzic, Aleksandra Kojtych i Beata Konieczny

- Kacper Walkiewicz

- Robert Bugla

- Leszek Hetman z chórkiem w składzie Oskar Mrowiec, Krzysztof Ziętkiewicz, Dariusz Pal

- Fabian Zielenkiewicz

- Wiktoria Skutela, Agata Franke, Jakub Nocoń, Marta Krawuczke

- Kacper Sabuda, Maja Kremiec

- Magdalena Tytko

- Dawid Stasiowski

Zwycięzcami tej edycji festiwalu zostali:

  • miejsce 1 Fabian Zielenkiewicz
  • miejsce 2 Perłowe Trio
  • miejsce 3 Kacper Walkiewicz

Wydarzenie swoimi występami uświetnili wykonawcy. Zespół Long&Junior znany z hitów disco polo rozruszał publiczność i zachęcił do wspólnego śpiewania. Z kolei tancerze z grupy Dżepetto Squad zachwycili swoim układem tanecznym. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].