Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pokaz woda - światło - dźwięk na otwarcie nowych bulwarów w Raciborzu. Co jeszcze będzie się działo? [ZAPOWIEDŹ]

Urząd Miasta Racibórz przedstawił listę atrakcji, jaka będzie towarzyszyć otwarciu bulwarów na lewym brzegu Odry w Raciborzu. Impreza odbędzie się 28 maja.

Pokaz woda - światło - dźwięk na otwarcie nowych bulwarów w Raciborzu. Co jeszcze będzie się działo? [ZAPOWIEDŹ]
Fragment programu "woda - światło - dźwięk", który będzie można podziwiać nad Odrą w Raciborzu.

Impreza rozpocznie się o 15.30 na... rynku. Stamtąd będzie można przespacerować się na bulwary. Spacerowiczom towarzyszyć będzie orkiestra bębniarzy. Dalszy ciąg imprezy już na bulwarach.

Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności wraz z Kołem Naukowym Pedagogów PWSZ przygotowały na tę okazję warsztaty dużej formy.

Ci, którzy lubią trochę pogłówkować będą mogli spróbować swoich sił w szachowej grze symultanicznej z arcymistrzem Marcinem Krzyżanowskim.

O moc atrakcji dla najmłodszych zadbają animatorzy Cioci Kloci.

Ponadto w programie:

  • cyrkowa orkiestra,
  • animacje na szczudłach i warsztaty cyrkowe,
  • spływ kajakiem od mostu zamkowego do kładki,
  • przejazdy bryczką.

Weronika Gojny-Budniewska zabierze nas w swój Muzyczny Świat podczas koncertu o 17.00, a o 19.00 swój koncert rozpocznie DJ Balkan Valkan.

Atrakcją wieczoru będą realizowane przez www.visualsensation.pl  pokazy woda - światło - dźwięk. Zobaczcie sami próbkę ich możliwości! - informuje magistrat.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~niejestemrobotem (46.223. * .153) 19.05.2022 05:54

Tyle hałasu o dwie kosztem zieleni wybrukowane ścieżki robiące za bulwar?