Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zaatakował i okradł własną matkę. Grozi mu 12 lat więzienia

Policjanci z jastrzębskiej komendy zatrzymali, a Sąd tymczasowo aresztował 38-letniego mężczyznę. Agresor po uderzeniu mamy „z główki” wyciął nożem w kieszeni bluzy dziurę i zabrał emeryturę.

Zaatakował i okradł własną matkę. Grozi mu 12 lat więzienia
Mężczyzna pobił i okradł własną matkę, fot. Policja Jastrzębie

68-letnia jastrzębianka poprosiła o pomoc policjantów, gdyż została pobita i okradziona przez syna. Dzielnicowi udali się natychmiast na miejsce interwencji, gdzie zastali kobietę z rozciętym łukiem brwiowym oraz Zespół Pogotowia Ratunkowego, który udzielał już pomocy medycznej.

Stróże prawa ustalili, iż syn zażądał od mamy pieniędzy, gdy ta odmówiła, zagroził jej nożem, po czym przycisnął ją do ściany, uderzył „z główki” i za pomocą noża wyciął dziurę w kieszeni bluzy, po czym zabrał mamie całą emeryturę.

Za rozbój grozi mu kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].