Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W Kuźni Raciborskiej odbędzie się Festiwal Kwiatów. To prawdziwa gratka dla miłośników zieleni [ZAPOWIEDŹ]

Plac Zwycięstwa w Kuźni Raciborskiej to druga lokalizacja po Zamku Piastowskim w Raciborzu, gdzie odbywa się tego typu wydarzenie na terenie powiatu raciborskiego.

W Kuźni Raciborskiej odbędzie się Festiwal Kwiatów. To prawdziwa gratka dla miłośników zieleni [ZAPOWIEDŹ]
Podczas zeszłorocznego wydarzenia należało nosić jeszcze maseczki, bo takie wówczas obowiązywały restrykcje sanitarne. Tegoroczna edycja jest już wolna od jakichkolwiek obostrzeń. Na zdjęciu Roland Czech z synem Szymonem, którzy do Kuźni Raciborskiej ze swoimi kwiatami przybyli z Dąbrówki Górnej

- Spotkanie w zeszłym roku cieszyło się sporym zainteresowaniem, dlatego powracamy z tą inicjatywą. Kontaktujemy się już z wystawcami, zachęcamy również do kontaktu tych, którzy chcieliby się pokazać ze swoją ofertą. Co ważne, nie pobieramy placowego od wystawców - mówiła nam kilka tygodni temu przy okazji zlotu food trucków, Anna Kijek, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej. Wówczas nie było jeszcze wiadomo, kiedy dokładnie odbędzie się to spotkanie. Obecnie ogłoszono już, że wydarzenie zaplanowano na sobotę 14 maja. Wystawcy będą czekali na klientów w godzinach: 7.00-12.00. 


Czytaj także: 

Ludzie

Anna Kijek

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].