Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieszkańcy Żor przywieźli do Polski środki odurzające. Grozi im od 2 do 5 lat

Żorscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie oraz przywóz do Polski substancji odurzających.

Mieszkańcy Żor przywieźli do Polski środki odurzające. Grozi im od 2 do 5 lat
Dzięki działaniom mundurowych, środki te z pewnością nie trafią na rynek, fot. policja Żory

W środę, 4 maja żorscy policjanci wraz z mundurowymi z Jastrzębia-Zdroju zatrzymali dwóch mieszkańców Żor. Pierwszy z nich, 31-latek, posiadał przy sobie ponad 20 gramów konopi indyjskich. Mężczyzna dodatkowo podejrzany jest o przywóz do Polski środków odurzających.

Drugi z mężczyzn, 30-latek, odpowie za ich posiadanie, gdyż w trakcie zatrzymania miał przy sobie również marihuanę.

Teraz sprawą zajmie się sąd. Za posiadanie substancji odurzających grozi kara do 2 lat więzienia, a za ich przywóz do kraju, aż do 5 lat.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ytm (93.105. * .157) 06.05.2022 05:55

To co mieli, konopie indyjskie czy marihuane?

~Bongo62 (143.176. * .37) 05.05.2022 20:22
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Brawa!
Jestem dumny ze służby prawa!

#420