Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kobieta i mężczyzna pobili starszego raciborzanina. Co im za to grozi?

Pokrzywdzony mężczyzna doznał obrażeń twarzy i trafił do szpitala.

Kobieta i mężczyzna pobili starszego raciborzanina. Co im za to grozi?
44-letnia kobieta i 51-letni mężczyzna trafili do aresztu. Maksymalny wymiar kary za popełnione przez nich przestępstw to pięć lat więzienia. Fot. KPP Racibórz

Do przestępstwa doszło w bloku przy ul. Londzina w Raciborzu 25 kwietnia około 19.40. Zgłaszający poinformował policję o awanturze między trzema osobami. Wkrótce na miejscu zjawili się policjanci. Zastali 60-letniego poszkodowanego oraz dwie osoby związane z pobiciem - 44-letnią kobietę i 51-letniego mężczyznę.

- Jak ustalili, policjanci poszkodowany w wyniku ataku na jego osobę doznał obrażeń twarzy i głowy został zabrany do szpitala. Sprawcy brutalnego pobicia trafili do policyjnego aresztu. W środę 27 kwietnia usłyszeli zarzuty, a prokurator na wniosek raciborskich śledczych zastosował zarówno do kobiety, jak i mężczyzny dozór policyjny. Grozi im do pięciu lat pobytu w więzieniu - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].