Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zobacz jak w Krzyżanowicach wyglądało Misterium Męki Pańskiej [WIDEO, ZDJĘCIA]

ArtG Studio przygotowało film z inscenizacji Misterium Męki Pańskiej, którą po raz trzeci zorganizowano w Krzyżanowicach. To świetna okazja, aby raz jeszcze przeżyć emocje tego widowiska. Zaś ci, którzy nie wzięli udziału w tym spotkaniu, mogą w ten sposób nadrobić zaległości.

Zobacz jak w Krzyżanowicach wyglądało Misterium Męki Pańskiej [WIDEO, ZDJĘCIA]
Finałowa sceną było ukrzyżowanie Jezusa Chrystusa (fot. Katarzyna Koczy)

Inscenizacja Misterium Męki Pańskiej pokazana została w Krzyżanowicach w niedzielę 10 kwietnia. Droga Krzyżowa pn. "Śladami Jezusa" miała charakter przedstawienia, w którym sceny poszczególnych stacji zagrali dzieci, młodzież i dorośli miejscowej parafii. Widowisko zgromadziło tłumy, czytaj więcej TUTAJ.

wideo - ArtG Studio, fot. Katarzyna Koczy

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].