Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław okiem artystów. Konkurs malarski z okazji jubileuszu

Z okazji przypadającego w tym roku okrągłego jubileuszu 100-lecia Odry Wodzisław radny miejski Łukasz Chrząszcz oraz Stowarzyszenie Nasza Odra Socios organizują konkurs malarski. - Zapraszamy wszystkich zdolnych artystów do udziału w nim - mówią zgodnie.

Odra Wodzisław okiem artystów. Konkurs malarski z okazji jubileuszu
Celem konkursu jest promocja lokalnych artystów, a zarazem uatrakcyjnienie obchodów 100-lecia Odry Wodzisław o wartość artystyczną

Jak czytamy w regulaminie, celem konkursu jest promocja lokalnych artystów, a zarazem uatrakcyjnienie obchodów 100-lecia Odry Wodzisław o wartość artystyczną. Konkurs ma zachęcić artystów do próby rozważenia w swych pracach jednego z motywów: Odra Wodzisław ważną częścią historii miasta; Odra Wodzisław źródłem pozytywnych emocji oraz Odra Wodzisław źródłem tradycji sportowych Wodzisławia.

Prace malarskie można składać do 15 czerwca. Pula nagród wynosi 1500 zł. Zwycięską pracę wybierze jury konkursowe. Zwycięzca otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł. Wyróżnienie w konkursie zostanie przyznane przez kibiców zrzeszonych w stowarzyszeniu Nasza Odra Socios. Autor wyróżnionej pracy otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 500 zł. Prace konkursowe będą wystawione podczas imprezy z okazji 100-lecia Odry Wodzisław, która odbędzie się 2 lipca, gdzie autorzy będą mogli sprzedać swoje prace.

Wszystkie zapisy dotyczące wymogów dla prac oraz innych szczegółów istotnych dla artystów znajdują się w Regulaminie konkursu. Dostępny jest on TUTAJ.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].