Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żory zaczynają rowerowy sezon

Pierwszego dnia wiosny Żory rozpoczynają rozgrzewkę przed czerwcową rywalizacją o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. Miasto już po raz trzeci bierze udział w zabawie.

Żory zaczynają rowerowy sezon

Nadszedł czas, aby ponownie odpalić bezpłatną aplikację „Aktywne Miasta” i włączyć się do rowerowej zabawy. W poprzedniej edycji Żory uplasowały się na 18. pozycji w Polsce. W tym roku miasto zachęca do jeszcze większej aktywności na dwóch kółkach.

Pierwszego dnia wiosny rusza oficjalny trening miast

To rozgrzewka przed czerwcowymi zmaganiami cyklistów z całej Polski. Trening miast to tylko rozgrzewka, która potrwa do 21 maja. To znakomita okazja dla nowych użytkowników, by poznali funkcjonalność bezpłatnej aplikacji „Aktywne Miasta”. Wszyscy, którzy jeżdżą na rowerze i są posiadaczem telefonu komórkowego, mogą wziąć udział  w zabawie. Trzeba tylko pobrać darmową aplikację „Aktywne Miasta”. Aplikacja działa na całym świecie, dlatego każdy uczestnik, bez względu na miejsce w którym się znajduje, może kręcić kilometry dla swojej drużyny. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Yataman (93.105. * .157) 21.03.2022 07:51

Skoro sezon to proponuje policjii wyjście na ścieżki rowerowe i usunięcie z nich psów bez smyczy i porzuconych hulajnóg