Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pierogi dla wolnej Ukrainy. Dołącz do charytatywnej akcji

Fundacja „Podzielmy się Dobrem” uruchomiła nietypową akcję, mającą na celu pomoc Ukrainie. W ramach akcji „Pierogi dla wolnej Ukrainy” panie uciekające przed wojną będą lepiły pierogi, a zyski z ich sprzedaży będą przeznaczane na zakup żywności dla żołnierzy walczących w Ukrainie. Panie chcące wziąć udział w tym przedsięwzięciu cały czas mogą się zgłaszać.

Pierogi dla wolnej Ukrainy. Dołącz do charytatywnej akcji
fot. poglądowe Pexels

Pierogi i inne smakołyki będą powstawały w kuchni Leśnej Szkoły Podstawowej w Żorach, mieszczącej się przy ul. Katowickiej 24, na terenie Amerykańskiego Parku Rozrywki Twinpigs. Założeniem akcji jest, aby z pomocą pań uciekających przed wojną gotować pyszne, tradycyjne, domowe posiłki, takie jak pierogi i barszcz ukraiński, sprzedawać je, a cały dochód przeznaczyć na pomoc żołnierzom na froncie.

Fundacja „Podzielmy się Dobrem” zaprasza do współpracy panie z Ukrainy i nie tylko. Pracownicy udzielają pomocy w załatwianiu wszelkich formalności, w tym książeczek sanepidu.

Zgłoszenia telefonicznie pod numerem +48 882 630 409 (Victoria).

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].