Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Bieg Tropem Wilczym w Raciborzu, STAND-UP w Kuźni Raciborskiej, koncert zespołu Raz Dwa Trzy w Raciborskim Centrum Kultury. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w powiecie raciborskim.

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca
Już w niedzielę Bieg Tropem Wilczym - "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" (fot. arch. Nowiny.pl/Tomek Czech).

PIĄTEK - 4 marca 

18.00 w Bibliotece w Raciborzu odbędzie się wykład Beno Benczewa "Żołnierze Wyklęci w Raciborzu. Zarys problematyki". Wstęp wolny.


SOBOTA - 5 marca

12.00 - 20.00 Zlot Food Trucków na Zamku Piastowskim.

18.00 w Muzeum w Raciborzu odbędzie się projekcja pełnometrażowego filmu dokumentalnego Adriana Szczypińskiego "Ulitzka" część 1. Pierwsza część filmowej biografii ks. prałata Carla Ulitzki (1873-1953), jednej z najwybitniejszych osobistości w historii Raciborza  i Górnego Śląska.


NIEDZIELA - 6 marca

12.00 - 20.00 Zlot Food Trucków na Zamku Piastowskim.

11.00 w Raciborzu odbędzie się Bieg Tropem Wilczym - "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych".  Start biegu sprzed bramy Zakładu Karnego w Raciborzu. Dystans 1963 metry. Biuro zawodów czynne w godz. 9.30 - 10.45.

19.30 Raciborskie Centrum Kultury zaprasza na koncert zespołu Raz Dwa Trzy - 30 lat jak jeden koncert... Ceny biletów: 90, 100, 115 zł.


PONIEDZIAŁEK - 7 marca

17.00 w Galeri Gawra w Raciborzu odbędzie się wernisaż wystawy „Obrazy z puzzli” Jana Świerczek. Jan Świerczek, emerytowany górnik z Krzanowic od lat oddaje się pasji jaką jest układanie obrazów z puzzli. Na wystawie pojawią się prace o różnej tematyce ułożone w kilka autorskich serii.


WTOREK - 8 marca

17.00 Filia Publiczno-Szkolna nr 8 MiPBP w Raciborzu zaprasza na spotkanie autorskie z Gabrielą Anną Kańtor “Dzień kobiet z książką”. Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

18.00 MOKSiR w Kuźni Raciborskiej zaprasza na STAND-UP na Dzień Kobiet, Marcin Zbigniew Wojciech. Najnowszy program ,,Moja konkubina ” to podróż po galaktyce damsko męskich relacji. Bilety w cenie 30 zł.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].