Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Kabaret Moherowe Berety w Miejskim Ośrodku Kultury, koncert Operetka & Musical w MOK, wystawa Marty Frej w Bibliotece. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Żorach.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca
Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na kabaret Moherowe Berety. (fot. Moherowe Berety)

PIĄTEK - 4 marca

17.00 Miejski Ośrodek Kultury w Żorach zaprasza na kabaret Moherowe Berety. Bilety 65 zł. Cztery Panie w średnim wieku na co dzień grające w Teatrze Rozrywki w Chorzowie dziesięć lat temu, pod wpływem impulsu, stworzyły doskonały kabaret. Formacja która śmieszy i bawi do łez. Dobry tekst, mimika i gra aktorska sprawiają, że ponadgodzinne widowisko przykuwa uwagę widza.

18.00 Wieczorne spotkanie kulturalne z wolontariuszką Cristiną w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna. Spotkanie z tłumaczeniem na język polski. Podczas wieczoru Cristina opowie o swoich doświadczeniach z życia w Hiszpanii, postara się omówić historię tego kraju, kulturę i kuchnię. Będzie możliwość spróbowania hiszpańskiego jedzenia. Udział bezpłatny - z uwagi na obowiązujące obostrzenia wydarzenie jest objęte rezerwacją miejsc: informacja@mbpzory.pl / tel. 32 43 43 197, 32 43 44 584 lub w Informacji - Recepcji.


PONIEDZIAŁEK - 7 marca

18.30 wyjątkowe wydarzenie w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach - Koncert Operetka & Musical – Baśń dla dorosłych. Repertuar zaczerpnięty z najbardziej znanych i lubianych Operetek oraz Musicali. Bilety w cenie 50 zł.


WTOREK - 8 marca

17.00 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Żorach im. Ottona Sterna zaprasza na wystawę Marty Frej, która potrwa od 8 marca do 14 kwietnia 2022 w Galerii Na Piętrze. Otwarcie wystawy odbędzie się 8 marca 2022 o godzinie 17:00, towarzyszyć mu będą warsztaty plastyczne.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 3 marca - 9 marca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].