Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chcesz wspomóc finansowo uchodźców? Miasto uruchomiło specjalny numer konta

Miasto Jastrzębie-Zdrój nie tylko zapewni uchodźcom dach nad głową, ale i uruchomiło specjalne konto bankowe, na które można wpłacać datki.

Chcesz wspomóc finansowo uchodźców? Miasto uruchomiło specjalny numer konta
fot. poglądowe pexels

200 miejsc, zapłaci miasto

Na uchodźców z Ukrainy czeka w Jastrzębiu 200 miejsc. Zabezpieczono je w obiektach miejskich dla tych osób, które nie trafiają do prywatnych rodzin. Do tej pory do miasta oficjalnie przyjechało kilkunastu Ukraińców. Uchodźcy, poza dachem nad głową otrzymają niezbędną pomoc, środki higieniczne i wyżywienie. Zapłaci za to miasto.

Konto bankowe

Miasto uruchomiło specjalny numer konta, który dedykowany jest właśnie potrzebom tych Ukraińców, którzy trafią do Jastrzębia uciekając przed wojną. Na numer konta 89 8470 0001 2001 0017 6125 0419 można wpłacać pieniądze, które zostaną wykorzystane na utrzymanie i pomoc tym ludziom. 

W tytule przelewu można wpisać: darowizna, datek, pomoc. Nie ma to znaczenia, ponieważ środki, które tam wpłyną w całośc będą wykorzystywane na pokrycie kosztów związanych z uchodźcami.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].