Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie było z nią kontaktu. Policjanci weszli do mieszkania i natrafili na zwłoki

- Kobieta nie żyła. Odstąpiono od działań ratowniczych - informuje st. kpt. Mateusz Wyrba, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Raciborzu.

Nie było z nią kontaktu. Policjanci weszli do mieszkania i natrafili na zwłoki
Na miejscu, oprócz policjantów, interweniowały również dwa zastępy strażaków. Fot. Grupa Racibórz i okolice 112 - informacje na bieżąco/Facebook.

Zwłoki na Ocicach

Do zdarzenia doszło przy ul. Nowy Zamek w Raciborzu 23 lutego około 16.23. Służby otrzymały zgłoszenie o niepokojącym braku kontaktu z lokatorką jednego z mieszkań. Na miejsce skierowano policjantów i strażaków. Policjanci weszli do domu i ujawnili zwłoki kobiety w wieku około 80 lat. Nic nie wskazuje na to, aby do śmierci kobiety miały się przyczynić osoby trzecie.

Kolizja na Głubczyckiej

Ponadto strażacy i policjanci interweniowali również na ul. Głubczyckiej w Raciborzu (około 13.28). Zderzyły się tam samochody opel corsa i renault clio. - Sprawcą jest kierujący clio mężczyzna w wieku 56 lat. Poszkodowany to 31-latek z corsy. Oboje byli trzeźwi. Sprawca został ukarany mandatem - informuje sierż. szt. Łukasz Gardas z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu. Wartość strat materialnych w zdarzeniu oszacowano na kwotę 2 tys. zł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].