Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zanim ruszył, zapalił marihuanę

24-letni mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Podhalańskiej. Uwagę mundurowych przykuło dziwne zachowanie kierowcy i charakterystyczna woń wydobywająca się z wnętrza pojazdu.

Zanim ruszył, zapalił marihuanę
fot. poglądowe pexels

Skręt na drogę

W niedzielę, 20 lutego o godzinie 1.10 policjanci ruchu drogowego na ulicy Podhalańskiej w Jastrzębiu-Zdroju zatrzymali do kontroli drogowej osobówkę na jastrzębskich tablicach rejestracyjnych. W trakcie kontroli mundurowi od razu zauważyli, iż kierowca dziwnie się zachowuje, jest pobudzony, a z samochodu można było wyczuć silną woń środków narkotycznych. Jastrzębianin w trakcie kontroli poinformował mundurowych, że wcześniej, zanim ruszył, palił marihuanę.

Grożą mu dwa lata

24-latek nie dość, że straci prawo jazdy, to usłyszy wyrok za prowadzenie pojazdów pod wpływem środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].