Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Niby zwykłe piwko na ławeczce, a jednak nie do końca...

We wtorek, 15 lutego około godziny 19.30 na ulicy Smutnej w Żorach patrolujący rejon policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn siedzących na ławce. Jeden z nich spożywał piwo, a drugi jak się okazało, miał przy sobie narkotyki.

Niby zwykłe piwko na ławeczce, a jednak nie do końca...
Jeden z mężczyzn miał przy sobie narkotyki i młynek, fot. policja Żory

W trakcie patrolu ul. Smutnej, około godz. 19.30 policjanci spostrzegli 3 młodych mężczyzn, z których jeden spożywał alkohol. Początkowo kontrola przebiegała spokojnie, lecz uwagę mundurowych zwrócił jeden z mężczyzn. Jego stan psychofizyczny wskazywał, iż może znajdować się pod wpływem środków odurzających. Co chwilę nerwowo pospieszał patrol pytając o możliwość szybszego zakończenia czynności, gdyż spieszył się on do pracy.

Narkotyki i młynek do suszu

Podejrzenia okazały się trafne, gdyż w trakcie kontroli bagażu 22-latka policjanci znaleźli młynek do suszu oraz prawie 8 gram substancji w typie marihuany. Mężczyzna został niezwłocznie zatrzymany. Sprawą zajmie się sąd, a mężczyźnie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Jan@Niezbedny 16.02.2022 21:14

Dobrze że jeszcze nie zamykają za fajki , dziwny kraj